آخرین خبرها

خانه هوشمند سامسونگ ( قسمت دوم )

سایر قابلیت های موجود در سیستم هوشمند Samsung

سیستم کنترل پرده ها :

کنترل پرده ها از طریق موتور پرده و ریل پرده بوده  و می توان از دو جهت پرده را از طریق وال پد ، تلفنهای هوشمند و نیز ریموت مجزایی که برای پرده در نظر گرفته شده است کنترل و باز و بسته کرد .

خانه هوشمند

خانه هوشمند

سیستم کنترل دسترسی :

سیستم دوربین درب ورودی برای مشاهده و کنترل فضای جلوی درب واحد در نظرگرفته شده است و همچنین این دوربین زنگ اخبار نیز می باشد . که می توان به وسیله آن از طریق وال پد با کاربر صحبت و تصویر فرد را مشاهده نمود و در صورت عدم پاسخگویی،  به وسیله دوربین تصویر فرد در سیستم ذخیره می شود و کاربر می تواند تصاویر آنها را هنگام رجوع به منزل مشاهده کند.

سیستم درب باز کن تصویری در جلوی درب اصلی ساختمان قرار گرفته که از طریق کدهای موجود و یا کارت می توان از آن استفاده نمود و کاربر می تواند از طریق وال پد تصویر فرد را مشاهده و درب را باز نماید و در صورت عدم پاسخگویی تصویر فرد ذخیره می شود . در سیستم هوشمند سامسونگ حالت نیازی به نصب سیستم درب بازکن تصویری جداگانه ای نیست.

خانه هوشمند

خانه هوشمند

سیستم مدیریت ساختمان از طریق Security Phone  امکان پذیر می باشد که میتوان با مراجعه به آن از واحد مورد نظر اطلاع پیدا کرد .همچنین این سیستم می تواند نمایشگر دوربین های مدار بسته موجود در ساختمان باشد .

خانه هوشمند

خانه هوشمند

سیستم کنترل امنیتی :

سیستم امنیتی نیز همانند دیگر سیستمها به سیستم هوشمند متصل می گردد و کاربر با استفاده از وال پد یا خط تلفن می تواند سیستم را فعال کند. برای فضاهای ورودی سنسور حرکت و برای پنجره ها سنسور مغناطیسی در نظر گرفته شده است که در صورت ثبت ورود غیر مجاز ضمن به صدا درآوردن آژیر، به تلفن تعریف شده نیز زنگ می زند.

سیستم اعلام حریق و اعلام نشت گاز نیز در این سیستم موجود می باشد که در صورت بروز مشکل عملکردی مشابه دارند .

خانه هوشمند

خانه هوشمند

سیستم احضار آسانسور:

سیستم هوشمند سامسونگ قابلیت اتصال به آسانسور ساختمان را دارد و کاربر با استفاده از قسمت احضار آسانسور وال پد می تواند آسانسور را به طبقه خود احضار کند.

 

خانه هوشمند

خانه هوشمند

قاب عکس تصویری:

خانه هوشمند

خانه هوشمند

شركت ثمين پارسيان با همکاری کارشناسان و مهندسان مجرب خود آمادگی اجرا هر گونه پروژه با هر گونه پیچیدگی را داراست. بنابراین فرایند آماده سازی طرح از اولین مشاوره ها تا تحویل پروژه آماده شده و نهایی توسط کارشناسان این شرکت با در نظر گرفتن ریز ترین جزئیات اجرا می گردد.

اطمینان از کیفیت تجهیزات و اجرا پروژه باعث ارائه گارانتی با مدت معین و خدمات پس از فروش مناسب توسط این شرکت به کارفرمایان محترم می گردد.

کارشناسان این شرکت آماده ارائه مشاوره اولیه در زمینه هوشمند سازی ساختمان به شما می باشند. برای استفاده از این خدمات مشاوره ای با ما تماس حاصل فرمایید.