آخرین خبرها

کلیدهای لمسی IR

کلیدهای لمسی IR

کلید های لمسی هوشمند IR ، SPEED KEY   برای هتل ها، متل ها ، دفترهاي کار ، ساختمانها و خانه های لوکس مناسب هستند .اين كليد ها دارای طراحی مدرن و کاربری آسانی هستند طراحی فوق لوکس و ساخته شده از مواد فلزی و پلاستیکی مقاوم در برابر آتش و قسمت های فلزی ایزوله  با تنوع رنگهای متعدد، که به راحتی با هر سلیقه و دکوراسیون خانگی دفترکار و هتل های چند ستاره ست می شود. این کلیدهای تاچ، نور پس زمینه نیز دارد و در هر محیطی حتی در تاریکی استفاده راحت و ساده ای دارد. نور آبی درخشان صفحه تاچ با گرایش مدرن به راحتی توانایی تشخيص در شب را دارا مي باشد.

ساير قابليت هاي اين كليد ها عبارتند از :

  • قابلیت تعریف سناریوی دلخواه بر روی کلید لمسی در هر زمان
  • قابلیت تغییر تصویر در پس زمینه کلید
  • قابليت كنترل با ريموت مادون قرمز و برد بسیار بالا تا فاصله 15 متر
  • امکان کنترل چند پنل لمسی به صورت مشترک

انواع مختلف اين كليد ها عبارتند از :

کلید لمسی یک پل ، کلید لمسی دو پل ، کلید لمسی سه پل ، کلید لمسی سه پل با دکمه Master on/off ، کلید لمسی چهار پل ، کلید لمسی چهار پل با دکمه Master on/off ، کلید دیمر لمسی یک پل ، کلید دیمر لمسی دو پل ، کنترولر یک عدد پرده برقی ، کنترولر دو عدد پرده برقی ، ترموستات فن کویل دو لوله و چهار لوله ، ترموستات گرمایش از کف ، پنل بیرونی هتلی جهت نمایش شماره اتاق و وضعیت داخل اتاق، پنل هتلی جهت ارسال فرمان های اتاق را تمیز نمایید،منتظر بمانید و مزاحم نشوید به پنل بیرونی ، پنل زنگ هتلی جهت نمایش شماره اتاق و وضعیت داخل اتاق همچون اتاق را تمیز نمایید و مزاحم نشوید، پاور سویچ 16 آمپر با فرم مخصوص و مکانیزم سازگار با کارت های قابل برنامه ریزی مایفر

شركت فنی مهندسی ثمين پارسيان با همکاری کارشناسان و مهندسان مجرب خود آمادگی اجرا هر گونه پروژه با هر گونه پیچیدگی را داراست. بنابراین فرایند آماده سازی طرح از اولین مشاوره ها تا تحویل پروژه آماده شده و نهایی توسط کارشناسان این شرکت  با در نظر گرفتن ریز ترین جزئیات اجرا می گردد.

اطمینان از کیفیت تجهیزات و اجرا پروژه باعث ارائه گارانتی  با مدت معین و خدمات پس از فروش مناسب توسط این شرکت به کارفرمایان محترم می گردد.

کارشناسان این شرکت آماده ارائه مشاوره اولیه در زمینه هوشمند سازی ساختمان به شما می باشند. برای استفاده از این خدمات مشاوره ای با ما تماس حاصل فرمایید.

 

کلیدهای لمسی IR

کلیدهای لمسی IR