آخرین خبرها

کلیدهای هوشمند برکر مدل کریستال لمسی BERKER TS crystal ball

شرکت برکر از جمله مهمترین شرکت های فعال در زمینه سیستم های خانه هوشمند در اروپا می باشد.این شرکت تولید کننده سیستم های هوشمند سازی با بالاترین کیفیت های روز جهانی می باشد.محصولات این شرکت با بهره گیری تکنولوژی مدرن سیستم های الکتریکی منطبق با استاندارد KNX و تحقق و توسعه محصولات ٫ بالاترین میزان ضریب آسایش و امنیت را با صرف انرژی و هزینه کم تر ارائه می دهد.

از قابلیت های تجهیزات این شرکت می توان به کلید های هوشمند به عنوان راهکاری عملی جهت ایجاد فضائی دلنشین در محیط کار٫طیف وسیع طرح و رنگ در کلیدهای هوشمند٫سازگاری انواع کنترل کننده ها٫برقراری امنیت٫گزارش گیری و کنترل از سرتاسر جهان٫افزایش عمر تجهیزات و بهینه سازی در مصرف انرژی اشاره کرد.

این شرکت ارائه دهنده رنج وسیعی از محصولات با کیفیت جهانی میباشد که در تولید محصولات خود از تجهیزات برند هایی مانند سواروسکی(SWAROVSKI) جهت افزایش زیبایی محصولات خود استفاده نموده است.

کلیدهای هوشمند برکر آلمان مدل کریستال لمسی BERKER TS crystal ball

در پس ظاهر شیک و جمع و جور شاسی های Berker TS امکانات فنی متنوعی پنهان شده است. کلیدهای TS برکر نه تنها امکان قطع و وصل روشنایی دارند، بلکه می توانند در سیستم های هوشمند ساختمان چون Berker KNX یا سیستم کنترل بی سیم رادیویی برکر نیز مورد استفاده قرار گیرند. با پلت فرمی اصیل و شاسی های ساخته شده با کریستالها و نگین های سوارفسکی، کلیدهای Crystal Berker TS هر فضایی را به عرش می رساند. مناسب برای سیستمهای هوشمند و مدارهای رله ای با شیشه مقاوم در برابر ولتاژشاسی های ساخته شده از کریستالهای سواروسکی در چهار رنگ و پلت فرم شیشه ای. تجمل نه تنها در ظاهری با وقار و شکوه بلکه در همراهی با دقت در جزئیات است. ظرافت ویژه در جزئیات شکل دهنده Berker TS Crystal Ball، کلیدی که برای یک سیستم هوشمند و یا خاموش و روشن کردن یک لوستر، فراخوانی آسانسور و … طراحی شده است، فضا را پر زرق و برق می نماید و هر چشمی را به سوی خود می کشاند. هیچ فشاری بر روی این شاسی ها لازم نیست – به نرمی لمس کردن کافی است!

برخی از ویژگی های این کلید های منحصر به فرد به شرح زیر است :

. کلیدهای TS و TS Crystal و  TS Crystal Ball برکر

. در انواع کادر شیشه و آینه

. کادر سطح شیشه صاف در انواع 1 و 2 و 4 کلیده

. کادر سطح شیشه محدب در انواع 1 و 2 و 4 و 6 و 8 کلیده

. نگین های TS در رنگهای کروم – طایی – قرمز

. نگین های TS Crystal  از جنس سنگ سواروسکی  در رنگ سفید،مشکی، طلایی، قرمز

. نگین  TS Crystal Ball با نگین سواروسکی در کادر سفید و مشکی

. کنترل روشنایی و پرده برقیON / OFF

منبع : http://www.berker.com/berker-online-catalogue/switch-ranges/berker-ts-ts-crystal-ts-crystal-ball/1024-726.

 

4G6Gc