آخرین خبرها

کلیدهای هوشمند برکر مدل TS SENSOR

شرکت برکر از جمله مهمترین شرکت های فعال در زمینه سیستم های خانه هوشمند در اروپا می باشد.این شرکت تولید کننده سیستم های هوشمند سازی با بالاترین کیفیت های روز جهانی می باشد.محصولات این شرکت با بهره گیری تکنولوژی مدرن سیستم های الکتریکی منطبق با استاندارد KNX و تحقق و توسعه محصولات ٫ بالاترین میزان ضریب آسایش و امنیت را با صرف انرژی و هزینه کم تر ارائه می دهد.

از قابلیت های تجهیزات این شرکت می توان به کلید های هوشمند به عنوان راهکاری عملی جهت ایجاد فضائی دلنشین در محیط کار٫طیف وسیع طرح و رنگ در کلیدهای هوشمند٫سازگاری انواع کنترل کننده ها٫برقراری امنیت٫گزارش گیری و کنترل از سرتاسر جهان٫افزایش عمر تجهیزات و بهینه سازی در مصرف انرژی اشاره کرد.

این شرکت ارائه دهنده رنج وسیعی از محصولات با کیفیت جهانی میباشد که در تولید محصولات خود از تجهیزات برند هایی مانند سواروسکی(SWAROVSKI) جهت افزایش زیبایی محصولات خود استفاده نموده است.

کلیدهای هوشمند برکر مدل TS SENSOR

کلیدهای هوشمند BERKER مینیمالیسم یک هنر است، و سنسور جدید Berker TS ایـن هنر را به کمـال رسانده است. هشت کنترل، زیر سطح شیشه آن پنـهان می باشد که هم تراز با دیوار است، و می تواند بنا به سفارش شما علامت گذاری شود. کلیدها و سیستم های برکر در سراسر جهان استفاده می شوند،و زندگی را زیباتر و راحتر می سازند.نهایتاً بیشترین تاکید را برکیفیت ،طراحی و نوآوری داریم و تمامی جوایزی که در داخل کشور و یا خارج از کشور بدست آورده ایم ،شاهدی بر این مدعاست. برکر یک تامین کننده قطعات الکتریکی از کلیدهای کلاسیک تا سیستم های هوشمند ساختمان است.تمامی محصولات و تحولات جدید فقط یک چیز را در ذهن ما ایجاد می کند و آن رضایت مشتری است.

برخی از ویژگی های کلید های هوشمند TS.Sensor به شرح زیر است :

. کلید لمسی با صفحه کاملا شیشه

. سطحی کاملا صاف، هم تراز با دیوار

. در مدل های 2 و 4 و 6 پل ساده و 4 و 6 پل ترموستاتیک

. قابلیت تنظیم لیبل از پیش تعریف شده . در رنگ هـای سفید،مشـکی، آلـومینیومی

. کنترل روشنایی،دیمر، سرمایش و گرمایش، پرده و … . قابلیت تعریف سـناریو ( ورود و خروج، مطالعه، مهمان، TV، استراحت و …)

. مجهز به LED

منبع :    http://www.berker.com/berker-online-catalogue/switch-ranges/berker-ts-sensor/glass-sensors-comfort/1024-731.htm 

2G 3G