آخرین خبرها

کلید BI.Q

کلید هوشمند برکر سری BI.Q

شرکت برکر از جمله مهمترین شرکت های فعال در زمینه سیستم های خانه هوشمند در اروپا می باشد.این شرکت تولید کننده سیستم های هوشمند سازی با بالاترین کیفیت های روز جهانی می باشد.محصولات این شرکت با بهره گیری تکنولوژی مدرن سیستم های الکتریکی منطبق با استاندارد KNX و تحقق و توسعه محصولات ٫ بالاترین میزان ضریب آسایش و امنیت را با صرف انرژی و هزینه کم تر ارائه می دهد.

از قابلیت های تجهیزات این شرکت می توان به کلید های هوشمند به عنوان راهکاری عملی جهت ایجاد فضائی دلنشین در محیط کار٫طیف وسیع طرح و رنگ در کلیدهای هوشمند٫سازگاری انواع کنترل کننده ها٫برقراری امنیت٫گزارش گیری و کنترل از سرتاسر جهان٫افزایش عمر تجهیزات و بهینه سازی در مصرف انرژی اشاره کرد.

این شرکت ارائه دهنده رنج وسیعی از محصولات با کیفیت جهانی میباشد که در تولید محصولات خود از تجهیزات برند هایی مانند سواروسکی(SWAROVSKI) جهت افزایش زیبایی محصولات خود استفاده نموده است.


کلید هوشمند برکر

کلید هوشمند برکر سری BI.Q

سری B.IQ کلیدی از جنس استیل، شیشه، آلومینیوم یا پلاستیک است بدون آنکه رنگی جز رنگ اجزای اصلی بر روی خود داشته باشد. کنترل روشنایی، سناریو و پرده به همراه ترموستات هوشمند و ریموت کنترل مادون قرمز، سری B.IQ را از رقبانش متمایز می کند BERKER B.IQ ترکیبی از خلاقیت با تکنولوژی هوشمند است. این کلید، که چندین جوایز طراحی دریافت کرده است، اجازه می دهد عملکردهای  آسان برای کنترل ساختمان های هوشمند ایجاد گردد.

مجموعه کلیدهای فشاری B.IQ برکر بخشی از سیستم هوشمند ساختمان تحت پروتکل KNX هستند. BIQ در کنار کارایی بسیار زیاد به رنگها و مواد تشکیل دهنده متفاوت مزین گشته است. طراحی ظریف و دقیق این مجموعه برای ایجاد همخوانی با خانواده کلید و پریز B.7 صورت گرفته است.

برخی از ویژگی های کلید های هوشمند BI.Q به شرح زیر است :

1-کلید 3گنگ(6 پل) -ترموستاتیک

2-کلیدهای push-button  در 2 مدل نرمال و ترموستاتیک

3- کلید 1و4 و6 و8 نرمال و کلید 6 و 8 و10 ترموستاتیک

4-کنترل روشنایی،دیمر، سرمایش و گرمایش، پرده و …

5-کنترل روشنایی،دیمر، سرمایش و گرمایش، پرده و …

6-در رنگ هـای سفید شیشه ای – سفید مات – استیل

7-ساخته شده از جنس استیل، شیشه و پلاستیک

8-قابلیت تعریف سـناریو ( ورود و خروج، مطالعه، مهمان، TV، استراحت و …)

9-مجهز به LED نمایانگر

منبع :  http://www.berker.com/berker-online-catalogue/switch-ranges/berker-b.iq/1024-516.htm

کلید هوشمند برکر سری BI.Q

کلید هوشمند برکر سری BI.Q